Ignore bestaat 5 jaar

Dinsdag 12 november 2024

Het Nederlandse merk Ignore viert zijn vijfjarig bestaan. Het staat naar eigen zeggen bekend om ongewone designs die opvallen door eenvoud en karakter. Een nieuwe collectie tafels onderstreept waar Ignore voor staat: duurzaam Dutch design.
Ignore bestaat 5 jaar
Ignore bestaat 5 jaar Ignore bestaat 5 jaar Ignore bestaat 5 jaar

De drie nieuwe eettafels Curl, Curl Straight & Wave by Mark Th. van der Voorn van Ignore zijn een bijzondere toevoeging aan de collectie. Zowel de poten als het tafelblad zijn van linoleum gemaakt, een natuurproduct dat lang meegaat, zacht aanvoelt en geweldige antibacteriële eigenschappen heeft. De poten van Curl zijn verkrijgbaar in twee modellen, een rechte vorm en eentje met een hoek. De tafels kunnen in diverse maten worden besteld, vanaf 1.80 x 95 cm, tot zelfs 2.80 x 95 cm. De vanaf prijs bedraagt: € 2.390,-

 

Het merk werkt samen met verschillende talentvolle gerenommeerde Nederlandse designers met dezelfde filosofie, zoals: Marc Th. van der Voorn, Frans Willigers, Jan Willem van Elten en Alex Groot Jebbink. Met focus op lokaal geproduceerde meubels garandeert ignore naar eigen zeggen de hoogste kwaliteitsnormen. Oprichter Julien van Hassel over zijn producten: ‘Ze zijn tijdloos, maar elk op zichzelf een statement piece in elke ruimte.’



Links

www.ignoreamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, kleinmeubel, bijzettafel, tafel eettafel, design, dutchdesign, #ignore, #ignoreamsterdam

Gerelateerd nieuws
Festival Interieur 2026
Festival Interieur, georganiseerd door In, is terug in 2026, met diversiteit & positiviteit in Het Schoenenkwartier te Waalwijk.
lees verder
Interluebke krijgt nieuwe eigenaar
Voor de Duitse meubelfabrikant Interlübke is een oplossing gevonden na het faillissement van eerder dit jaar. De Langenhorst Group uit Rietberg neemt het designmerk over en wil de langetermijnontwikkeling veiligstellen.
lees verder
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden