Huiskamers op Schiphol

Dinsdag 10 mei 2016

Online interieurwinkel Made.com start met pilot om op een mini-meubelboulevard huiskamers te showen op Schiphol.
Huiskamers op Schiphol

Passagiers op Schiphol die reizen via de H- of M-pier krijgen binnenkort een aantal huiskamers met een ruim assortiment aan interieurproducten voorgeschoteld: van hanglampen tot boekenkasten en van banken tot fauteuils.

Damien Poelhekke, countrymanager Benelux van Made.com: ‘Schiphol is de perfecte partner om een innovatieve en onconventionele shopomgeving neer te zetten.’ Gideon Ruig, Manager Commercial Development: ‘Schiphol wil de optimale passagiersbeleving realiseren. Daarvoor moet je als luchthaven steeds innovatief en vernieuwend zijn. Ook op het gebied van retail. Met de huiskamers van Made.com bieden we passagiers een eigentijdse wachtruimte met de mogelijkheid alle producten die ze zien en gebruiken direct online te bestellen’.

De samenwerking is in ieder geval voor drie maanden en wordt mogelijk daarna verlengd. Sinds januari dit jaar heeft Made.com haar eerste fysieke showroom geopend in Nederland, aan de Overtoom te Amsterdam.

 



Links

www.made.com
www.made.com/nl/

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, meubel, fauteuil, lamp, verlichting, licht, hanglamp, kast, boekenkast, bank, zitmeubel, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop

Gerelateerd nieuws
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
 
Lichtwoche biedt houvast
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden