Hospality Design Show 2025

Dinsdag 04 februari 2025

De tweede editie van het netwerkevent Hospitality Design Days gaat zeer binnenkort beginnen in de showroom van Amis Furniture in Culemborg.
Hospality Design Show 2025

De tweede editie van de Hospitality Design Days (HDD) wordt dit jaar georganiseerd op 10, 11 en 12 februari op de Industrieweg 12a (showroom Amis Furniture) in Culemborg.

 

Het event staat volledig in het teken van netwerken in de wereld van interieur, styling en meer. Daarvoor zijn er twaalf merken in deze branche aanwezig om hun nieuwste collecties en laatste trends te presenteren. Alle merken zijn persoonlijk present om de geïnteresseerde bezoeker te woord te staan.

 

De deelnemers dit jaar zijn Amis Furniture, Deco Legno, Forest, Hoog Design, Illum Kunstlicht, Jee-O, MMP Maatwerk Meubel Producties, Regge Tegels & Vloeren, Skygate, The Mosaic Factory (TMF), Wara Dekoraties, Verotex, Holoconnects.



Links

www.instagram.com/hospitality_design_days/

Tags

nieuws, interieur, evenement, culemborg, netwerken, interieur, styling, aanbieders, merken, branche, collecties, trends, present, bezoekers, exposanten, deelnemers, #hospitalitydesigndays, #amis, #decolegno, #forest, #hoogdesign, #illum, #jee-o, #mmp, #regge, #skygate, #tmf, #themosaicfactory, #wara, #verotex, #holoconnects

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden