Hometex Winter: trends 2025

Donderdag 31 oktober 2024

Op 20 en 21 november is het tijd voor Hometex Winter in het expositiecentrum van Bad Salzuflen. Op deze vakbeurs, voorheen bekend als ABK Open Home, tonen meer dan 100 woningtextielexposanten hun innovaties.
Hometex Winter: trends 2025

Met een divers aanbod van bedlinnen, badtextiel, tafellinnen, dag- en nachtkleding, tapijten en slaapsystemen, belooft Hometex Winter veel inspiratie. Tijdens Hometex Winter ligt de focus op de nieuwste lente/zomercollecties voor 2025. De beurs biedt 10.000 m² aan expositieruimte, waar actuele ontwikkelingen in textiel en interieur op één plek te ontdekken zijn.

 

Het evenement wordt feestelijk afgesloten met een brancheborrel op woensdagavond, inclusief een prijsuitreiking voor de 'Bedrijven van het Jaar 2024' in verschillende categorieën. Dit biedt professionals de kans om in een informele setting nieuwe contacten te leggen en bestaande relaties te verdiepen.

Om de beursbeleving zo aangenaam mogelijk te maken, zijn toegang, parkeren en catering tijdens Hometex Winter geheel gratis. Dit stelt bezoekers volgens de organisatie in staat zich volledig te concentreren op hun beursbezoeken en zakelijke ontmoetingen.

 

Hometex Winter, op circa 3 uur rijden vanuit Utrecht en 4 uur vanuit Brussel, is inmiddels uitgegroeid tot een belangrijke vakbeurs voor de woning- en huishoudtextielsector in de DACH-regio. Met jaarlijks terugkerende edities biedt Hometex een platform voor gespecialiseerde leveranciers en inkopers. Dankzij de uitbreiding van het aanbod met woningtextiel zoals gordijnen en tapijten, trekt Hometex Winter een breed scala aan bezoekers, waaronder meubelzaken, grootwinkelbedrijven, postorderbedrijven en interieurstylisten.

 

Gratis registeren voor toegangstickets.



Links

www.hometex.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, bedlinnen, badtextiel, tafellinnen, woonkamer, slapen, slaapkamer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, forecast, voorspelling, #hometex

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden