Homed bij Hubo en Multimate

Zaterdag 09 februari 2019

Is het assortiment van een doe-het-zelf keten als Karwei al steeds meer in de richting van interieur geschoven, ook DGN Retail is dat van plan met de shop-in-shop presentatie Homed bij haar dhz-ketens Hubo en Multimate.
Homed bij Hubo en Multimate
Homed bij Hubo en Multimate Homed bij Hubo en Multimate Homed bij Hubo en Multimate Homed bij Hubo en Multimate Homed bij Hubo en Multimate

Homed is een shop-in-shop concept met woningtextiel (raambekleding en decoratie) vanaf zo'n 100 m2. Het werd al eerder aangekondigd maar het is nu uitgewerkt en beschikbaar voor Hubo en Multimate ondernemers die hun winkelaanbod compleet willen maken: naast totaaloplossingen voor iedere klus, kunnen zo ook oplossingen voor de inrichting van interieur worden geboden.

Qua productniveau zit Homed in het middensegment, Decorette richt zich vooral op het midden- en hogere segment. Er is bewust onderscheid, zodat de formules elkaar niet in de weg zitten.

Toch zijn Decorette-ondernemers sceptisch over de komst van Homed in hun verzorgingsgebied. Er komt toch een concurrent bij. DGN wil hun dhz-ondernemers echter liever zelf een decoratief concept aanbieden, dan dat ze op zoek gaan naar een andere formule. Zo is er nog enigszins controle op onderscheid ten opzichte van Decorette te houden.

Op 28 maart 2019 opent de eerste Homed in Hubo Heijkink te Zutphen. DGN Retail, sinds 2014 onderdeel van Euretco, heeft drie winkelformules onder haar hoede: Decorette, Multimate en de doe-het-zelf-keten Hubo.

 

P.S. 29-03-2019: De winkel is gisteren geopend, we hebben enkele foto's daarvan bijgevoegd. In april volgt een tweede winkel in Dussen.

 



Links

www.dgnretail.nl
www.euretco.com
www.hubo.nl
www.multimate.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, d.h.z., samenwerking, samen, combinatie, inkoop, organisatie, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, deco home, wand, behang, bekleding, muur, #hubohelpt, #dgn, #dgnretail, #euretco, #hubo, #multimate, #homed

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Trendz najaar 25' van start
lees verder
 
Nieuwe voorzitter HMC
lees verder
Stevige prijsstijging koopwoningen
Nederlandse koopwoningen zijn in juli bijna 9% duurder dan jaar eerder, zo meld het CBS in een recente rapportage.
lees verder
Sterke registratie Texprocess
De beurs Texprocess 2026 heeft nu al sterke registratiecijfers. Op de beurs presenteert de sector zich op belangrijke toekomstige thema's.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden