Homebound op Trendz

Dinsdag 19 augustus 2025

HomeBound by KY is opnieuw van de partij op vakbeurs Trendz in Gorinchem. Het merk voor woonaccessoires presenteert er zijn nieuwste collecties, waarbij kleur, eyecatchers en duurzaamheid centraal staan.
Homebound op Trendz
Homebound op Trendz Homebound op Trendz

Homebound by KY is sinds de eerste editie vaste exposant op Trendz, de tweejaarlijkse vakbeurs voor woonaccessoires. Op de stand zijn onder meer nieuwe strikvazen en kandelaren te zien, naast keramische pompoenen, schilderijen en diverse jugs. Ook in kunstbloemen breidt HomeBound uit, met onder andere de terugkeer van de populaire eucalyptus en andere nieuwe varianten. De collectie sluit aan bij de trend dat interieurs weer meer durven spelen met uitgesproken accenten, naast de blijvende vraag naar natuurlijke tinten.

 

Bezoekers van Trendz krijgen zo een breed beeld van de voorjaarslijn van HomeBound: decoratieve stukken die bedoeld zijn om een interieur direct karakter te geven, maar met de kwaliteit en duurzaamheid waar consumenten volgens het merk steeds vaker naar vragen.

 

Bestel gratis ticket(s) voor het evenement met de code MP328 via www.trendzvakbeurzen.nl.


Vanaf deze aankomende editie zijn de nieuwe openingstijden:
- Zondag 24 augustus 2025 09:00 – 17:00 uur
- Maandag 25 augustus 2025 09:00 – 18:00 uur
- Dinsdag 26 augustus 2025 09:00 – 17:00 uur



Links

www.kolony.nl
www.home-bound.nl
www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, beurs, huisshow, evenement, show, droogbloem, vaas, tafel, klok, bloem, woondecoratie, cash & carry, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, #kolony, #cashcarry, #homebound, #trendz

Gerelateerd nieuws
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden