Home24 topman weg

Maandag 04 april 2016

CEO Domenico Cipolla vertrekt bij Interieurwebwinkel Home24 en het bedrijf krijgt opnieuw een kapitaalinjectie van € 20 miljoen.
Home24 topman weg

Christoph Cordes, Marc Appelhoff en Philipp Kreibohm (v.l.n.r.)

Deze financiering ronde is best opmerkelijk. In oktober liet het bedrijf - na een verlies van ruim € 37 miljoen in het eerste halfjaar - weten nog ruim € 100 miljoen in kas te hebben en dus voorlopig wel vooruit kon. Een maand later werd Fashion For Home gekocht voor een onbekend bedrag. Het is aannemelijk dat dit en verder oplopend verlies een dermate grote hap uit deze reserve heeft genomen dat er een nieuwe kapitaalinjectie nodig was.

Gezien ook het aftreden van Domenico Cipolla was blijkbaar al een beter resultaat verwacht. Marc Appelhoff en Christoph Cordes, oprichters van Fashion For Home en bij de overname van hun bedrijf in november al toegetreden tot het management van Home24, nemen het roer van Cipolla over samen met oprichter Philipp Kreibohm.

Ze willen meer terugkerende klanten. Omdat deze een bedrijf continuïteit geven en omdat de acquisitiekosten dan omlaag gaan. Die drukken het resultaat. Duitse media melden bovendien dat er op sociale media bovengemiddeld veel wordt geklaagd over de klantenservice van Home24.

 



Links

www.home24.nl
www.fashionforhome.de
www.fashionforhome.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, woonwinkel, online, webwinkel, webshop

Gerelateerd nieuws
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
 
Lichtsculpturen op grote schaal
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden