@Home Event geannuleerd

Dinsdag 18 augustus 2015

Hoewel de markt sterk aan het aantrekken is, komt dat in beurzenland nog lang niet overal tot uitdrukking. Zo is het @Home Event van dit najaar geschrapt.
@Home Event geannuleerd

@HomeEvent, georganiseerd door Dutch Trade Events uit Etten-Leur waarbij ex-Trade Mart Utrecht manager Jurgen Pietersen actief is, werd dit voorjaar gehouden samen met de bestaande vakbeurs Stationery, Office & Convenience Days (SOC). Het was de bedoeling om deze nieuwe beurs voor retailers, e-tailers en dealers op het gebied van gifts, design dit najaar uit te breiden worden met home en livingproducten.

Dat is niet vooralsnog niet gelukt. Pietersen: "Het @HomeEvent staat voor het voorjaar 2016 weer op het programma. Wij hebben ervoor gekozen om deze een keer per jaar te organiseren omdat dat past binnen de marktontwikkelingen van de retail." Als je de beurssite bezoekt, lijkt de beurs nog overigens gewoon doorgang te vinden.

Aankomende september organiseert Dutch Trade Event nog wel het SOC Suprise Event. Dit is een "afgeleide van de SOC Convenience Days" volgens Pieters. Ook hierover biedt hij noch de site echt duidelijkheid over wat dat verder inhoudt.
Wel is duidelijk dat deze beurs -  eerder gepland van 13-15 september in het Autotron in Rosmalen - nu van 20-21 september wordt gehouden in de Baroniehal van de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch.

 



Links

www.athomeevent.nl
www.socdays.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, bijzet, woon, stationary, schrijfwaren

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden