Hoge kwaliteit MoOD 2015

Zaterdag 26 september 2015

Opnieuw minder bezoekers voor MoOD. En toch is organisator Textirama niet ontevreden, waarschijnlijk ook omdat exposanten meer dan dat lijken. Het geheim: hele hoge kwaliteit!
Hoge kwaliteit MoOD 2015

MoOD was in combinatie met Indigo wederom een stoffenwalhalla met veel innovatie en traditie. We publiceerden er kort na de beurs al over de bijzonder textiel en de Blue Drop Awards.

Het aantal bezoekers daalde echter opnieuw, zelf vrij fors met bijna 20% (4.600 om 5.700 in 2014) En dat na een daling van zo'n 8% in het jaar daarvoor. De bijzonder hoge kwaliteit van het bezoek lijkt de beurs opnieuw te hebben gered als het gaat om tevredenheid van exposanten.

85% Van de bezoekers kwam uit Europa, het grootste uit de omringende Westeuropese landen. Maar ook Italië, Spanje en Turkije lieten zich niet onbetuigd, net al een vrij hoog aantal Scandinavische bezoekers. De overige 10% kwam uit Azië (Japan, Zuid-Korea, China en India), en de laatste 5% verspreid over Amerikaanse en enkele Afrikaanse bezoekers.

Organisator Textirama wordt gesterkt door reacties als die van Bernd Kout van Munzert: "Centraal in het verhaal is dat een beurs niet persé groot hoeft te zijn om er eigenlijk niet omheen te kunnen. De kwaliteit van deze beurs is opmerkelijk hoog en zaken doen was dit jaar mogelijk in een ontspannen en persoonlijke sfeer."

Paola Valdata van Torri Lana: "MoOD is een prima beurs en het bezoek is enorm gefocust. Bezoekers die stoppen op de stand weten precies wat ze willen en we ontmoeten alleen de juiste soort bezoekers. We zijn zeer tevreden, deze editie was duidelijk beter dan vorig jaar."

 



Links

www.moodbrussels.com
www.indigobrussels.com
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, MoOD, Indigo, textielbeurs, Brussel, beurs, show, verslag, report, rapport, event, trend, trendboek, evenement, origin, orgineel, design, #moodbxl, moodbrussels, #moodbrussels, blue drop, bluedrop, award

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden