Hoge kwaliteit in Pure hallen op IMM

Woensdag 04 december 2019

Van 13 - 19 januari wordt vakbeurs IMM 2020 gehouden in Keulen. Trends spelen een belangrijke rol en de Pure wereld wordt verder uitgebreid met outdoor- en badkamerproducten.
Hoge kwaliteit in Pure hallen op IMM

Van een handelbeurs is IMM steeds meer veranderd in een platform voor interieurontwerp. Volgens organisator Koelnmesse heeft dit zeker te maken met de hoge kwaliteit in de Pure hallen (11, 3 en 2). Hier tonen grote designmerken zich naast kleine labels, nieuwe startups en traditionele meubelcollecties. In de Pure hallen worden trends gezet en verschillende lifestyle-concepten gepresenteerd.

 

Pure Editions (de stand van Fatboy op de foto) is het dynamische en compacte format voor visionaire meubel- en interieurconcepten. Tegen de donkere achtergrond van de hallen creëert de open ruimte een podiumachtige setting voor productconcepten en interieurontwerpen van de internationale exposanten

 

In Hal 11 is Atmospheres te vinden. Hier presenteren de exposanten hun producten niet los, maar echt als interieur in zorgvuldig samengestelde stijlkamers. Daardoor komt hun eigen stijl en handschrift optimaal tot zijn recht. Consumentengedrag en het gebruik van leefruimte veranderen. Zo vervaagt de grens tussen binnen en buiten nog steeds. IMM weerspiegelt deze ontwikkelingen en herbergt veel buitenleveranciers in het Pure-segment.

 

In 2020 vindt ook Pure Architects weer plaats, dit wordt om het jaar gehouden (afgewisseld met LivingKitchen). Architecten, binnenhuisarchitecten en interieurontwerpers krijgen bij Pure Architects een overzicht van actuele product-, kleur-, materiaal- en trendontwikkelingen. Onder meer verlichting, plafonds en vloeren maken deel uit van dit segment en ook sanitair maakt hier deel van uit.

 

Op IMM worden meer dan 100.000 meubels en andere interieurproducten tentoongesteld.  Om hiervan een overzicht te bieden is platform New Moment opgezet.  Dit zijn inspirerende installaties met hierin nieuwe en bestaande producten. De vijf vitrines zijn het werk van stylist Floor Knaapen. Zij flankeren de Pure Editions Club in Hal 2.2 en de Pure Editions Lounge in de aangrenzende Hal 3.2.

 

IMM vindt plaats van 13 - 19 januari, vakbezoekers zijn op van maandag tot vrijdag welkom van 9u - 18u, op zaterdag van 10u - 18u en zondag van 10u - 17u. Tickets zijn hier te krijgen. Er zijn een gelimiteerd aantal gratis IMM-toegangskaarten voor lezers van Interieurjournaal, klik hier!



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, licht, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #immcologne, #imm20, #imm2020, #dashaus, #pure, #Purearchitects, #pureeditions

Gerelateerd nieuws
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Awards voor innovatie en vernieuwing
Modint trapt zoektocht af naar textielpioniers van de toekomst met extra ruimte voor vernieuwend ontwerptalent.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden