Highlights Dutch Design Week

Maandag 20 oktober 2014

Tijdens de dertiende editie van Dutch Design Week (DDW), die nog plaatsvindt t/m 26 oktober in Eindhoven, belicht Philips de exposities van Dutch Design Awards (DDA) en de Modebelofte.
Highlights Dutch Design Week
Highlights Dutch Design Week Highlights Dutch Design Week Highlights Dutch Design Week Highlights Dutch Design Week Highlights Dutch Design Week

Philips Lighting is programmapartner van Dutch Design Week (DDW) en ontwikkelde in samenwerking met de curatoren van de tentoonstellingen speciaal voor DDW een passend lichtplan. In het plan zijn de laatste innovaties te zien op het gebied van retail- en fashionverlichting.

 

Maar er zijn meer highlights. DDW is verdeeld in drie gebieden: Central Area, Strijp Area en East Area. De hoogtepunten van de Central Area staan online op de website www.ddw.nl, met onder andere de Graduation show van de Design Academy, Culture.pl met Polish Design, de tentoonstelling Sense Nonsense van de Design Academy Eindhoven, Design Perron in de NS Loods, vers afgestudeerde modetalenten in Seductive Precurors.

 

Op 22 oktober is er een netwerkborrel in de net geopende Kazerne. De Kazerne is een ontmoetingsplek voor de creatieve industrie en algemeen publiek. Tijdens de netwerkborrel kunt u ideeën uitwisselen, nieuwe contacten leggen, kletsen en borrelen met andere professionele creatieven in interieur, design, mode, retail en media. 

 

Van 23 t/m 25 oktober 2014 vindt Evolution plaats: de Nederlandse vakbeurs voor dessinontwerp. Tijdens deze tweede editie tonen meer dan vijftig internationale dessinontwerpers en designstudio's hun nieuwe collecties. Ook is er een highlights tour georganiseerd door Craftscurator langs de door hen geselecteerde hoogtepunten van Dutch Design Week. 

Meer informatie over DDW en het uitgebreide programma vindt u op de website www.ddw.nl.

 

Foto boven:

La Bolleur

 

Foto's onder v.l.n.r.:

1. Burn-out-print-plus-embroidery Eugene van Veldhoven

2. De kazerne

3. Eugene van Veldhoven

4. Stoel Ernst Kuhne

5. Stoel van Juul Barnard



Links

www.ddw.nl

Tags

wonen, interieur, interieurdesign, dessinontwerp, dessinontwerper

Gerelateerd nieuws
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder
Plaatmateriaal in ETC
Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
lees verder
Zelfklevende ondervloer
Met Flex Pro Pure introduceert Moduleo een nieuwe zelfklevende ondervloer voor snelle installatie en onder andere ook de mogelijkheid om de vloer mee te verhuizen.
lees verder
 
Ode aan het aardse
lees verder
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden