Herstructurering Home Fashion Groep

Vrijdag 14 juni 2024

De Home Fashion Group, het bedrijf achter Leen Bakker en Kwantum, herstructureert het servicekantoor.
Herstructurering Home Fashion Groep
Herstructurering Home Fashion Groep

Homefashion Group heeft besloten te herstructureren om een tot weerbare en wendbare organisatie te komen die niet alleen voldoet aan de behoeften van vandaag maar ook bouwt aan een duurzame toekomst. Hierdoor vervallen 54 arbeidsplaatsen.

 

Het betreft hier functies binnen het commerciële hart en de afdeling IT op het servicekantoor, met locaties in Raamsdonksveer en Tilburg. Vandaag zijn de medewerkers van Homefashion Group geïnformeerd.

 

Linda Keijzer (foto), ceo Homefashion Group: 'We hebben de afgelopen periode de effectiviteit van onze organisatie en de huidige kostenstructuur grondig geëvalueerd. Vandaag hebben we noodzakelijke stappen aangekondigd om onze merken te revitaliseren en de overheadkosten terug te dringen. Dit gaan we doen door de commerciële organisatie te verkleinen en anders te organiseren, alles om een wendbare en slagvaardige organisatie te worden met relevantie voor de klant. We beseffen dat de mededeling over het verlies van arbeidsplaatsen grote impact heeft op de betrokken collega’s en doen dan ook ons uiterste best om iedereen zo goed mogelijk te begeleiden. De herstructurering en kostenbesparingen zijn essentieel om ervoor te zorgen dat we weer goed kunnen concurreren en de klanten voor ons weten te winnen in de huidige marktomstandigheden.'

 

De Ondernemingsraad heeft, na constructief overleg, positief advies gegeven op de plannen.

 

Over Homefashion Group

Homefashion Group, het moederbedrijf van Leen Bakker en Kwantum, is gevestigd in Raamsdonksveer en Tilburg en telt ruim 4.200 medewerkers in Nederland en België. In totaal telt Homefashion Group 272 winkels en vier online platforms.



Links

www.homefashiongroup.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, herstructurering, servicekantoor, winkelformules, woonconcepten, winkels, online, webshops, overheadkosten, merken, revitalisering, relevantie, consument, klant, ondernemingsraad, arbeidsplaatsen, verlies, concurrentie, marktomstandigheden, moederbedrijf, #homefashiongroup, #leenbakker, #kwantum

Gerelateerd nieuws
Q3 2025: meer omzet, minder failliet
Ruim 4% meer omzet behaalde de Nederlandse detailhandel in het 3e kwartaal van 2025. Het aantal faillissementen is in dezelfde periode gedaald.
lees verder
 
Geslaagde houtbeurs
lees verder
Dolly by Rupert & Rupert
Rupert & Rupert presenteert tijdens de Excellent Woonbeurs 2025 het nieuwe model Dolly. De collectie met zachte, organische lijnen, wordt getoond in de stand van ontwerper Daniela Cupello.
lees verder
Stijlvol en ontspannen slapen
Suite702 lanceert satijnen bedtextiel in tien rijke kleuren met een delicate matte glans.
lees verder
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden