Hema biedt meer matrassen

Dinsdag 27 februari 2018

De Hema zit sinds kort in matrassen. Volgens eigen zeggen met zoveel succes dat het bedrijf het assortiment nu al uitbreidt met extra maten.
Hema biedt meer matrassen

In november vorig jaar kondigde de Hema aan matrassen online te gaan verkopen, een matras voor iedereen,gemaakt van innovatieve materialen, die zich aanpast aan je lengte, gewicht en slaaphouding.
Dit assortiment eenpersoonsmatrassen, vijf stuks van 80 tot 180 x 200 cm wordt vanaf nu uitgebreid met de lengtematen 210 cm en 220 cm. Hierdoor zijn er nu negen verschillende matrasmaten aan.

Het Hema-matras is 20 cm hoog en bestaat uit vijf verschillende lagen. Deze constructie biedt de juiste ondersteuning en zorgt ervoor dat je geen last hebt van pijnlijke drukpunten. Bovendien ademt het matras en blijft deze koel en droog. Het is dan ook niet nodig om een topmatras te gebruiken.

Er geldt maar liefs 10 jaar garantie op het matras, die gratis wordt bezorgd en je mag er 100 nachten vrijblijvend op proefslapen. Toch niet geschikt? Dan wordt het gratis opgehaald en wordt het aanschafbedrag terugbetaald. Voor iedereen die het matras eerst in de winkel wilt zien, is er de mogelijkheid om in geselecteerde filialen het matras te testen.

 



Links

www.hema.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, pyjama, matras, nachtrust, interieurwinkel, shop, #hema

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden