Heimtextil start dinsdag!

Woensdag 06 januari 2016

Niet woensdag, maar aankomende dinsdag gaat het internationale beursseizoen van start met de Heimtextil in Frankfurt. Zoals eerder gemeld start de beurs dit jaar een dag eerder in de week en duurt tot en met vrijdag, in plaats van zaterdag.
Heimtextil start dinsdag!
Heimtextil start dinsdag! Heimtextil start dinsdag! Heimtextil start dinsdag!

De beurs is van 12-15 januari en overlapt de Domotex in Hannover (die start zaterdag 16 januari) dus niet meer met een dag, zoals eerder altijd het geval was. Meer dan 2.700 exposanten zullen op deze textielvakbeurs voor de woning- en projectmarkt hun producten en diensten tonen.

Bijvoorbeeld het label Raffi van de Nederlandse ontwerper Maarten Vrolijk. Hij presenteert nieuwe collecties wandbekleding, waaronder een geheel nieuwe behangcollectie Villa Raphael (zie foto 1). Daarnaast zijn ook nieuwe karpetten te bewonderen.

Heimtextil heeft ook een groeiend aanbod van matrassen en bedsystemen. Nieuwe deelnemers zijn onder meer Rössle & Wanner met het merk Röwa/Roewa, na 10 jaar van afwezigheid, en f.a.n. Frankenstolz. De oppervlakte van de slaapafdeling zal verdubbelen naar zo'n 2.000m2 in hallen 8-11. Ook de 'sleeping campaign' in Gallery 0 zal daarnaast ook informatie over goed slapen geven.

Graham & Brown toont ook hun kortgeleden gepresenteerde gouden pauwenveren behang uit de collectie Artisan (zie foto 2 Quill in Gold). De collectie bevat vijf dessins.

Bijzonder is ook de wandbekleding van de jonge Belgische firma Tenue de Ville van Alexia de Ville, die er vorig jaar voor het eerst stond met de collectie City Garden. Nu op New Perspectives in hal 3 te zien met een nieuwe collectie Ode (foto 3).

Orac zal zowel op Heimtextil als op Intirio in Gent aanwezig zijn en dan ook hun nieuwe waterbestendige en overschilderbare overzetplint SX171 laten zien foto 4). Dankzij de uitsparing aan de achterzijde kan de overzetplint eenvoudig over de oude plint worden aangebracht. De overzetplint is eveneens een handige en decoratieve manier om elektriciteitskabels te verbergen.

Ticktes zijn hier online te bestellen.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.frankenstolz.de
www.grahambrown.nl
www.oracdecor.com
www.raffi.com
www.roewa.com
www.roewa.nl
www.tenuedeville.com

Tags

Nieuws, interieur, textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil

Gerelateerd nieuws
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden