Heimtex ook in Colombia

Maandag 21 februari 2022

Messe Frankfurt en Inexmoda lanceren Heimtextil Colombia van 26-28 april 2022. De grootste internationale vakbeurs voor woning- en contracttextiel in Zuid-Amerika vindt plaats in Medellin.
Heimtex ook in Colombia

De beurs zal naar verwachting zo’n 110 internationale exposanten ontvangen en bezoekers zijn professionele inkopers uit Noord- en Zuid-Amerika, met name uit de landen met het grootste marktpotentieel zoals de Verenigde Staten, Brazilië, Mexico, Peru en Colombia.

 

De ontwikkeling van toerisme en mobiliteit in deze regio heeft geleid tot een verrassende toename van de vraag naar hospitality diensten en een stijging van (grote) bouwprojecten, wat nieuwe kansen creëert voor bedrijven en professionele inkopers die elkaar kunnen ontmoeten op Heimtextil Colombia. Carlos Botero, ceo van Inexmoda, het Latijns-Amerikaanse mode-instituut dat volgens de Messe Frankfurt de meest succesvolle textiel- en modevakbeurzen voor deze markt heeft ontwikkeld: 'De licentieovereenkomst tussen Messe Frankfurt en Inexmoda om Heimtextil op de Latijns-Amerikaanse markt te brengen, zal een belangrijke doorbraak betekenen voor de woning-, decoratie- en horeca-industrie, aangezien vooral deze segmenten worden gestimuleerd door de toename van nieuwbouw, de stijging van het toerisme en de groeiende horecasector in Latijns Amerika.'

 

De show zal trends en innovaties tonen in de meest aantrekkelijke categorieën in Zuid-Amerika, zoals beddengoed, badtextiel, tapijten en vloerkleden, wanddecoratie, decoratieve stoffen, contracttextiel en de hospitality business.



Links

heimtextilcolombia.com
www.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, textiel, beddengoed, badtextiel, beurs, zuidamerika, tapijten, vloerkleden, wanddecoratie, decoratie, stoffen, contracttextiel, beurs, event, show, evenement, tentoonstelling, vakbeurs, horecasector, #heimtextil, #messefrankfurt, #colombia

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijk met vouwgordijnen
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden