Heditex gaat vol voor DCS

Vrijdag 10 januari 2025

Heditex stopt per 1 februari met de distributie van Decoline en gaat vol inzetten op de verkoop van DCS-gordijnrailsystemen.
Heditex gaat vol voor DCS

Vanaf 1 februari 2025 stopt Heditex met de verkoop van Decoline-producten. Klanten hoeven zich echter geen zorgen te maken volgens de groothandel. Want het assortiment van DCS (Direct Curtain Systems) biedt namelijk een prima alternatief.

Heditex, met vestigingen in Vlaardingen en Boxtel, voert sinds 2012 de collectie van DCS, na het overlijden van Leen Versluis die het merk in 2008 had opgericht. DCS biedt een hoge kwaliteit, is altijd op voorraad en heeft volgens Heditex een zeer betaalbare prijs.

Hier is meer informatie over het uitgebreide assortiment van DCS te vinden met onder meer (wave)gordijnrail, separatierail, vouwgordijnrail, vlakgordijnrail, railroede, roede en schilderijrail.

De Decoline-producten zijn bij Heditex nog te bestellen tot uiterlijk 31 januari 2025.



Links

www.heditex.com

Tags

Nieuws, interieur, raamdecoratie, gordijnrail, rail, roede, runner, verbindingstuk, wandsteun, plafondsteun, steun, groothandel, distributie, samenwerking, partner, #heditex, #decoline, #DCS, #directcurtainsystems, #raamdecoratie

Gerelateerd nieuws
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Sterke groei Veneta
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden