Headlam verkoopt Norament

Maandag 27 januari 2020

Vanaf heden zijn rubber Norament vloertegels en trapvormen via grossier Headlam verkrijgbaar.
Headlam verkoopt Norament
Headlam verkoopt Norament Headlam verkoopt Norament Headlam verkoopt Norament Headlam verkoopt Norament

Sinds 1950 ontwikkelt, produceert en verkoopt Nora Systems, sinds 2018 dochter van tapijttegelfabrikant Interface, slijtvaste en duurzame rubber vloeren. De Norament®-collectie is niet alleen kleurrijk maar heeft ook eigenschappen die passen bij de projectmarkt: geschikt voor zwaar gebruik, brandveilig, vormstabiel, PVC-vrij, antislip en lage onderhoudskosten. Bovendien zijn ze vrij van ftalaten en weekmakers en hebben geen coating nodig. De vloeren hebben geluiddempende eigenschappen (12dB) en hebben meer dan 300 variaties in kleur, dessin en oppervlak in het standaardassortiment.

Naast de bekende afgebeelde Norament 926/825 (foto 1 en 2) zijn ook nog de Satura (foto 3) en de Grano (foto 4) verkrijgbaar. Norament tegels en trapvormen (zie afbeelding 5) zijn toepasbaar in veel marktsegmenten als de gezondheidszorg, onderwijs, sociale woningbouw, winkels, industrie en openbare gebouwen.



Links

www.headlam.nl
www.interface.com
www.interfaceinc.com
www.nora.com/nl
www.nora.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, laminaat, tapijt, tegel, tapijttegel, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, retail, detaillist, Headlam, overname, fusie, #headlam, #lifestyleinterior, #interface, #interfaceinc, #nora, #norament

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden