Headlam Rotterdam wordt Service Center

Woensdag 23 november 2016

Headlam gaat haar Trade Counter in Rotterdam verhuizen, omturnen tot Service Center en in januari openen.
Headlam Rotterdam wordt Service Center

Op vrijdag 28 oktober heeft de woningtextielgroothandel - met hoofdkantoor in Zutphen - de sleutel mogen ontvangen van het nieuwe pand op de Coventrystraat 2 in Rotterdam, drie deuren verder dan de huidige locatie op nummer 8. De laatste blijft tot het einde van het jaar open. Het is overigens pas anderhalf jaar geleden dat deze vestiging werd geopend.

Het nieuwe pand biedt 30% meer pallet opslag, 140m2 showroom, een aparte projectshowroom en extra ruimte voor het geven van trainingen.

Inmiddels wordt het nieuwe pand gerenoveerd. Alle sloop- en stripwerkzaamheden zijn achter de rug en in de opbouwende fase beland. Uiteraard gebruikt Headlam hiervoor grotendeels F. Ball producten.

Headlam is overigens nog op zoek naar een allround magazijn+ medewerker. Kijk op de site (zie de link hieronder) onder 'nieuws' naar meer informatie hierover.

 



Links

www.headlam.nl
www.lifestyle-interior.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam. Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, show, event, beurs, evenement, tentoonstelling, huisshow, personalia

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden