Headlam @Intirio 2017

Vrijdag 27 januari 2017

Headlam profileert zich steeds nadrukkelijker als brede aanbieder van woningtextiel en daar past hun deelname aan Intirio vanaf aanstaande zondag in Gent prima bij.
Headlam @Intirio 2017
Headlam @Intirio 2017 Headlam @Intirio 2017 Headlam @Intirio 2017 Headlam @Intirio 2017 Headlam @Intirio 2017

Headlam is - zoals bekend - een groothandel met een zeer brede collectie aan producten voor de woninginrichter. Niet alleen op het gebied van raamdecoratie maar ook van vloeren.

Het bedrijf uit Zutphen, met een vernieuwd Service Center in Rotterdam en per 1 maart een geheel nieuwe in Houten, vindt de toenemende verbreding van het aanbod op de vakbeurs Intirio dus prima. Naast woningtextiel is het groeiende aanbod in vloeren ook interessant; en daarmee voor steeds meer retailers uit België en Nederland.

Jaren terug hebben Lethem Vergeer en Interplan (sinds januari 2016 samen met Silvester handelend onder de naam Headlam) diverse malen als exposant deelgenomen. Op Intirio 2017 keert het bedrijf dus terug, voor het eerst onder de naam Headlam.

Het presenteert er o.a. de huislijn binnenzonwering, gordijnen en PVC stroken onder de naam Lifestyle-interior by Headlam en de producten van diverse leveranciers:

- de Headlam gordijncollectie voorjaar 2017 (foto 1, 2, 3 en moodboard 4)
- de nieuwe collectie Balterio 2017
- het online relatie bestelsysteem van Headlam en samenwerking met Woontotaal
- de Coretec producten van Usfloors (foto 5)
- de uitbreiding in de Karpi collectie vloerkleden (foto 6)

- de Edel tapijtcollectie (klik hier voor eerder gepubliceerd voorbeeld)

 

Intirio wordt gehouden van zondag 29 januari tot en met woensdag 1 februari 2017, elke dag van 9:30-18:30 uur (laatste dag tot 17:00 uur).

 



Links

www.balterio.com
www.edelgroup.nl
www.headlam.nl
www.intirio.be
www.karpi.nl
www.textirama.be
www.usfloorsllc.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, gordijn, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, project, vloerbedekking, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam, Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, #Intirio, #Textirama, #Edelgroup, #Headlam, #Coretec, #Karpi, #Edeltapijt, #Balterio

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden