Hastens opent nieuwe winkel Utrecht

Vrijdag 26 januari 2018

Er is een nieuwe Hästens Store in Utrecht, in het rijksmonument aan het Oudkerkhof 27. Op 16 februari wordt dit gevierd met een openingsfeest.
Hastens opent nieuwe winkel Utrecht
Hastens opent nieuwe winkel Utrecht

Het is de achttiende vestiging van het luxe Zweedse beddenmerk in Nederland. Vorig jaar werd in het voorjaar de zestiende vestiging geopend in Laren en werd de verwachting uitgesproken om nog zes winkels in 2017 te gaan openen. Dat is niet gelukt, er kwam er per saldo één bij en nu dus de eerste in 2018.

Eigenaar Hessel Lubbers van Hästens Utrecht. “We zien ernaar uit om onze klanten te adviseren en te verblijden met een heerlijk nieuw Hästens bed.” De adviseurs in deze Store zijn stuk voor stuk in Zweden opgeleid om de Hästens experience op de juiste manier aan de klant over te brengen.

Naar het juiste Hästens verkooppunt in Utrecht is lang gezocht. Uiteindelijk kwam dit rijksmonument, waarvan de pui is ontworpen door architect en meubelontwerper Gerrit Rietveld, op een stijlvolle locatie in het centrum van Utrecht vrij.

 



Links

www.hastens.com
www.hastensutrecht.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, #Hastens

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden