Harde vloeren op Heimtextil

Dinsdag 28 januari 2025

Heimtextil, de vakbeurs voor huishoud- en projecttextiel, introduceert in 2026 een nieuw productsegment: 'Flooring & Equipment'. Dit bestaat uit harde vloeren zoals vinyl, parket en buitenvloeren.
 Harde vloeren op Heimtextil

Zoals ook al in het verslag van Heimtextil te lezen was, wordt het aanbod van de beurs uitgebreid met niet-textiele vloerbedekkingen zoals vinyl, parket en buitenvloeren. Hiermee wil Messe Frankfurt inspelen in op nieuwe doelgroepen en de positie van de beurs als wereldwijd platform voor de interieurbranche versterken.

 

De toevoeging van niet-textiele vloerbedekkingen aan Heimtextil markeert een belangrijke stap in het creëren van een meer complete interieurervaring. Dit nieuwe segment, dat producten omvat zoals elastische vloerbedekkingen, kurkvloeren, laminaat en designvloeren, wordt geïntegreerd naast het bestaande Carpets & Rugs-segment. Het biedt daarmee een brede keuze aan oplossingen voor zowel de woning- als de projectmarkt.

 

Volgens Margit Herberth, directeur van Heimtextil, is deze uitbreiding een logische aanvulling: ‘Niet-textiele vloerbedekkingen trekken nieuwe doelgroepen aan, zoals de gespecialiseerde vloerbedekkingsdetailhandel, terwijl bestaande doelgroepen zoals interieurarchitecten en ontwerpers profiteren van de efficiënte synergieën tussen productsegmenten.’

 

Het nieuwe aanbod sluit, zo schrijft de organisatie naadloos aan bij de opzet van de beurs. De niet-textiele vloerbedekkingen worden gepositioneerd naast het populaire Carpets & Rugs-segment. Dit zorgt voor een logische indeling van de beurs en een efficiënte bezoekersstroom. Daarnaast wordt een inhoudelijk programma ontwikkeld dat aansluit op de behoeften van de tapijt- en vloerbedekkingsindustrie.

 

Heimtextil vindt plaats van 13 tot en met 16 januari 2026 in het Messe Frankfurt Exhibition Center.



Links

heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html
www.netherlands.messefrankfurt.com/

Tags

nieuws, interieur, design, ervaring, milaan, presentatie, duurzaamheid, studio, design, retailers, hospitality, architecten, exposanten, ontwerpen textiel, econogy, connected, alcova, urquiola, meubelstoffen, karpetten, carpets, vloeren,tapijt, bedtextiel, smartsleeping, installatie, materialen, regeneratief, frankfurt, textielindustrie, #amongus, #patriciaurquiola, #messefrankfurt, #heimtextil

Gerelateerd nieuws
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
 
Opening nieuw kantoor EK
lees verder
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden