Harde vloeren op Heimtextil

Dinsdag 28 januari 2025

Heimtextil, de vakbeurs voor huishoud- en projecttextiel, introduceert in 2026 een nieuw productsegment: 'Flooring & Equipment'. Dit bestaat uit harde vloeren zoals vinyl, parket en buitenvloeren.
 Harde vloeren op Heimtextil

Zoals ook al in het verslag van Heimtextil te lezen was, wordt het aanbod van de beurs uitgebreid met niet-textiele vloerbedekkingen zoals vinyl, parket en buitenvloeren. Hiermee wil Messe Frankfurt inspelen in op nieuwe doelgroepen en de positie van de beurs als wereldwijd platform voor de interieurbranche versterken.

 

De toevoeging van niet-textiele vloerbedekkingen aan Heimtextil markeert een belangrijke stap in het creëren van een meer complete interieurervaring. Dit nieuwe segment, dat producten omvat zoals elastische vloerbedekkingen, kurkvloeren, laminaat en designvloeren, wordt geïntegreerd naast het bestaande Carpets & Rugs-segment. Het biedt daarmee een brede keuze aan oplossingen voor zowel de woning- als de projectmarkt.

 

Volgens Margit Herberth, directeur van Heimtextil, is deze uitbreiding een logische aanvulling: ‘Niet-textiele vloerbedekkingen trekken nieuwe doelgroepen aan, zoals de gespecialiseerde vloerbedekkingsdetailhandel, terwijl bestaande doelgroepen zoals interieurarchitecten en ontwerpers profiteren van de efficiënte synergieën tussen productsegmenten.’

 

Het nieuwe aanbod sluit, zo schrijft de organisatie naadloos aan bij de opzet van de beurs. De niet-textiele vloerbedekkingen worden gepositioneerd naast het populaire Carpets & Rugs-segment. Dit zorgt voor een logische indeling van de beurs en een efficiënte bezoekersstroom. Daarnaast wordt een inhoudelijk programma ontwikkeld dat aansluit op de behoeften van de tapijt- en vloerbedekkingsindustrie.

 

Heimtextil vindt plaats van 13 tot en met 16 januari 2026 in het Messe Frankfurt Exhibition Center.



Links

heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html
www.netherlands.messefrankfurt.com/

Tags

nieuws, interieur, design, ervaring, milaan, presentatie, duurzaamheid, studio, design, retailers, hospitality, architecten, exposanten, ontwerpen textiel, econogy, connected, alcova, urquiola, meubelstoffen, karpetten, carpets, vloeren,tapijt, bedtextiel, smartsleeping, installatie, materialen, regeneratief, frankfurt, textielindustrie, #amongus, #patriciaurquiola, #messefrankfurt, #heimtextil

Gerelateerd nieuws
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden