Hans ter Hart nieuwe directeur Leoxx

Dinsdag 16 oktober 2018

Met ingang van 1 november 2018 wordt Hans ter Hart (52) de nieuwe directeur van Leoxx bv en Prints van Oranje bv te Houten. Eigenaresse Anja Nekeman is verheugd met de aanstelling van Ter Hart als directeur en opvolger van Marc Treu.
Hans ter Hart nieuwe directeur Leoxx

Hans ter Hart is op dit moment nog werkzaam voor pvc-vloerenfabrikant Amtico International GmbH, waar hij verantwoordelijk is voor de Nederlandse en Belgische projectmarkt. Hij heeft tussen 1999 en 2015 diverse functies bij tapijttegelfabrikant Interface bekleed. Hans wordt de opvolger van Marc Treu, die per 13 juli jl. zijn functie als directeur heeft neergelegd, en interim directeur Rolf van Woerkom.

Leoxx zal vanaf 1 november 2018 tevens exclusief distributeur van Amtico producten (LVT en tapijttegels) worden en alle verkoopactiviteiten (orders en logistiek) voor Amtico verzorgen binnen de Nederlandse en Belgische markt. De Expona collectie van Objectflor blijft tot nader order gewoon bij Leoxx verkrijgbaar.

Leoxx is al ruim 30 jaar een onderneming in projectvloeren, die zich richt op architecten, interieurontwerpers en projectinrichters. Het assortiment bestaat naast (geweven) tapijt, tapijttegels, vinyl, gietvloeren en karpetten sinds kort ook uit akoestische wand- en plafondpanelen en room dividers. Via het merk Prints van Oranje biedt het bedrijf custom made printmogelijkheden op een breed scala van interieurmaterialen voor vloer, wand, plafond en raambekleding.

 



Links

www.amtico.com
www.interface.com
www.leoxx.nl
www.objectflor.de
www.printsvanoranje.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, directeur, personalia, personeel, #amtico, #interface, #leoxx, #printsvanoranje, #expona, #objectflor

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden