Handgemaakte kussens uit Nederland

Maandag 02 september 2024

Day Interieurontwerp lanceert een nieuwe kussencollectie, die volgens het bedrijf karaktervol, rijkelijk en origineel is.
Handgemaakte kussens uit Nederland
Handgemaakte kussens uit Nederland Handgemaakte kussens uit Nederland

Met de nieuwe kussencollectie wil initiatiefnemer Denise van den Berg gehoor geven aan de behoefte aan bijzondere, persoonlijke en met aandacht vervaardigde kussens die het interieur naar een hoger niveau tillen.
Coco, Billie, Tracie, Goldie: Day heeft elk ontwerp een eigen naam gegeven omdat elk kussen een eigen karakter heeft in kleur, print of afwerking. Zo is bloemrijke Coco romantisch en charmant en de groene Billie een tikje eigenwijs en stoer. Tracie heeft een subtiele patroon en Goldie wordt gekenmerkt door rijkelijke blokprint en plooibies. Elk kussen is anders, maar ze zijn onderling in allerlei samenstellingen te combineren.

 

De uit Spanje afkomstige stoffen hebben volgens Day een rijkelijke uitstraling en de eigentijdse kleuren zorgen een beetje zuidelijke pit in je interieur. De kussens zijn met de hand vervaardigd in een Haarlems atelier, met details zoals plooibiezen en franjes. De collectie bestaat uit 13 verschillende kussens waarvan de prijs uiteenloopt van € 119 tot 179 per kussen.



Links

www.dayatelier.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, kussen, sierkussen, decoratie, lounge, ontwerp, #Dayinterieurontwerp

Gerelateerd nieuws
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Leer is het nieuwe goud
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
 
Masha de Boer overleden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden