Hammernes Leopold ceo Ekornes

Maandag 05 juni 2023

Ekornes, een toonaangevende Noorse meubelfabrikant bekend van merken als Ekornes, Stressless, Svane en IMG, heeft Tine Hammernes Leopold, een veteraan op het gebied van merkartikelen, benoemd tot nieuwe ceo.
Hammernes Leopold ceo Ekornes

Ekornes heeft zijn hoofdkantoor in Sykkylven, Noorwegen, meer dan 2.600 medewerkers en productiefaciliteiten in Noorwegen, de VS, Thailand en Litouwen. Tine Hammernes Leopold heeft meer dan 20 jaar ervaring als directeur en bestuurslid van Scandinavische bedrijven in merkartikelen voor de consument, waaronder de Orkla Group, een industrieel conglomeraat en marktleider in Scandinavische fast moving consumer brands, en Salmon Brands. Volgens Ekornes heeft zij het vermogen om zakelijke kansen te onderscheiden, een klantgerichte en op duurzaamheid gerichte mentaliteit, en een bewezen staat van dienst voor het leveren van succesvolle commerciële vooruitgang en waarde op de lange termijn.

 

Ekornes wil op de lange termijn een verantwoorde en winstgevende groei realiseren door efficiënte productie, sterke merken en innovatieve productontwikkeling, in combinatie met een solide financiële positie. In 2022 had de Ekornes Groep een omzet van NOK 4,9 miljard (ongeveer € 4,1 miljard). Hammernes Leopold treedt in dienst als ceo in de herfst van 2023. Waarnemend ceo Fredrik Ødegård Nilsen zal dan de functie van plaatsvervangend ceo en cfo op zich nemen.



Links

www.ekornes.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, retail, living, meubels, meubilair, personalia, overname, fusie, samenwerking, personalia, #ekornes, #stressless, #svane, #img, #qumei

Gerelateerd nieuws
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden