H&M Home opent in Utrecht

Maandag 18 juli 2022

In Hoog Catherijne heeft H&M Home zijn derde stand-alone winkel geopend. In de openingsweek tot 22 juli zijn de kunstwerken en posters van Studio Harte in een gelimiteerde oplage in het filiaal verkrijgbaar.
H&M Home opent in Utrecht
H&M Home opent in Utrecht H&M Home opent in Utrecht

Op zaterdag 16 juli opende de H&M Home Concept store van Hennes & Mauritz (H&M) in Utrecht. De winkel beslaat twee verdiepingen en in totaal 539 vierkante meter. Klanten konden tijdens het openingsweekend op 16 en 17 juli profiteren van een speciale kortingsactie, houtwerk in-store laten graveren en gebruik maken van een borduurservice. De kunst van Studio Harte is dus ook exclusief in de openingsweek te krijgen. 

 

Van de woonkamer, slaapkamer en keuken tot de kinderkamer en alle ruimtes daartussenin; de nieuwe H&M Home Concept store biedt er producten voor. De architectuur en het winkelontwerp van de nieuwe store zijn geïnspireerd door boetiekhotels. Zo is de entree voorzien van een loungeruimte met een grote kroonluchter en vind je verder in de winkel een met glas omsloten kiosk orangerie. De winkel heeft een houten vloer gekregen die wordt gecombineerd met warme grijze tinten en een open plafond.

 

Tot de vaste diensten in de winkel behoren de klassieke H&M Home monogramservice, waarbij klanten hun favoriete stukken kunnen laten personaliseren, en een in-house bloemistenservice van Bunchery, waarmee klanten hun eigen boeketten kunnen samenstellen met seizoensbloemen en ook planten en droogbloemen kunnen aanschaffen.



Links

www.hm.com
www2.hm.com/nl_nl/index.html

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, meubel, woonartikel, woonaccessoire, verlichting, lamp, lampen, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, #hm, #hmhome

Gerelateerd nieuws
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden