Grotere jas voor Estillon Uden

Donderdag 20 oktober 2016

Estillon, totaalaanbieder van ondervloeren, ondertapijten en accessoires, is slechts vier jaar na de voltooiing van de nieuwbouw al weer uit haar jasje gegroeid en breidt nu haar pand uit.
Grotere jas voor Estillon Uden
Grotere jas voor Estillon Uden

Estillon is sterk gegroeid in systeemvloeren: dé ondervloeren voor o.a. pvc/lvt, vinyl en linoleum. Hierdoor kan een uitbreiding niet uitblijven. Met een nieuwe productielijn voor deze systeemvloeren (Floorfixx regular, Smartfloor en Finifloor) voert Estillon het productieproces in eigen huis uit. De uitbreiding biedt ook een extra magazijn voor de halffabrikaten en verpakkingsmaterialen.

Valeres Industriebouw bv uit Best verzorgde de aanvraag omgevingsvergunning en verzorgt ook de gehele realisatie. Zoals op de afbeelding te zien is, zijn de werkzaamheden in volle gang. De planning is dat  de uitbreiding eind november gerealiseerd is.

 



Links

www.estillon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, hospitality, hotel, vloer, entree, ingang, tapijt, vloerbedekking, stoffering, smooth edge, ondervloer, ondertapijt, egaliseren, egalisatie, bestbase, best base, luxe, black magic, black onyx, elegance black, starbase, egalsoft, floorfixx, luxerton, damp/vochtscherm, moisture barrier film, parquetfelt, soundbase, timberbase.

Gerelateerd nieuws
 
Meer tapijt op Hometex
lees verder
Meer karpetten op Heimtex
De internationale textielbeurs Heimtextil in Frankfurt groeit uit tot belangrijke hub voor de wereldwijde tapijtindustrie in 2026.
lees verder
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
 
Domotex 2026 breidt uit
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden