Grote Irving bij Verzelloni

Dinsdag 11 oktober 2016

De Italiaanse fabrikant Verzelloni heeft een nieuw zitsysteem op de markt gebracht, die bedoeld is om groot uit te vallen.
Grote Irving bij Verzelloni

Het gaat om de Irving: een bank die volgens Verzelloni geboren is om groot te worden. Het is een elegant, comfortabel en ruim zitsysteem. Met kussens van verschillende grootte en diverse modules is het zitsysteem naar believen samen te voegen tot de gewenste opstelling.

De Irvine staat op een lichtgewicht basis gemaakt van gegoten aluminium (brons of gepolijst) en met armleuningen van van 15 of 25 cm. De basisversie van de Irving is zonder rugkussens, aanvullend kan gekozen worden voor traditionele rugleuningen, of meer informele 'pillow-backs' (53x57 cm). Het frame van de bank is gemaakt van in massief hout en multiplex, opgevuld met polyurethaanschuim van verschillende dichtheid.

Voor de versie met 25 cm armleuningen is als accessoire ook een tafelblad gemaakt van leer in natuurlijke kleuren of donkerbruin beschikbaar.

Verzelloni zal onder meer op de komende Imm cologne van 16 tot 22 januari 2017 in Keulen acte de présence geven.

 



Links

www.verzelloni.it

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, imm, meubilair, woonkamer, zitmeubel, stoel, lounge, chaise longue, fauteuil, tafel, bank, indoor

Gerelateerd nieuws
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden