Groei november omzet retail weer flink

Vrijdag 13 januari 2017

In november heeft de Nederlandse detailhandel 4,5% meer omgezet dan vorig jaar, op oktober na de hoogste omzetgroei van 2016.
Groei november omzet retail weer flink
Groei november omzet retail weer flink

De verkopen (volume) waren 3,5% hoger. Zowel de foodsector als de non-foodsector realiseerden een hogere omzet. De omzetcijfers zijn gecorrigeerd voor veranderingen in de samenstelling van de koopdagen, zo meldt het CBS. Zonder correctie was de omzet ruim 7% hoger dan in november 2015.

De omzet van de winkels in non-food groeide met 4,1%, waarvan de verkopen 3,3%. Net als in oktober (+8,3%) is de omzet van doe-het-zelf-winkels en winkels in keukens en vloeren fors gegroeid met 9,3%. Ook de omzet van winkels in meubels en huishoudartikelen was opnieuw hoger dan een jaar eerder, zij het dat deze met 1,4% wel bescheiden was.

De online omzet groeide in november met 24,5%, webwinkels 22,9%, multi-channelers 26,6%.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Trendz najaar 25' van start
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden