Graphic Project-SDN nu leverbaar

Maandag 19 februari 2018

De nieuwe tapijtcollectie Graphic Project-SDN van Interfloor heeft het effect van een betonnen vloer of een grafisch lijnenspel.
Graphic Project-SDN nu leverbaar
Graphic Project-SDN nu leverbaar

Op de Incoda (Interieur Collectiedagen of ICD) in Gorinchem in het najaar van 2017 werd dit tapijt voor het eerst getoond. In de loop van januari werd deze uitgeleverd en nu is deze in de winkels voor de verkoop gearriveerd, net als de vorige week genoemde Dynamic Wood-XXL PVC-vloer.

Er twee verschillende dessins van dit licht gedessineerde (project) tapijt:Concrete en Lineair. Zoals gezegd zijn deze tot stand gekomen dankzij de modernste state-of-the-art Myriad Tuftmachine. Door individuele aansturing van iedere naald in deze tuftmachine kunnen fractionele poolhoogteverschillen gecreëerd worden. Dit resulteert in verrassende en vernieuwende dessins met schaduwwerking.

De garens zij niet alleen gecoat met kleurpigment, maar 100% polyamide 6.0 Solution Dyed Nylon: door en door geverfd. Daardoor heeft het garen een uitzonderlijke weerstand tegen vervuiling, is zeer kleurvast (6-7), bleekmiddelbestendig en gemakkelijk te reinigingen. De behandeling met Scotchgard Protector geeft daarbij extra langdurige bescherming tegen vlekken en vuil.

Graphic Project-SDN is dan ook uiterst duurzaam en geschikt voor zwaar commercieel gebruik (gebruiksclassificatie 33 en 23) en voor trappen en zwenkwielen (mits verlijmd). De contactgeluidsisolatie is ca. 25 dB.

De compositie in kleur en patroon van de twee complementaire dessins zijn met name op het grote vlak duidelijk verschillend: de (L)ineair kleurserie heeft een lijnenspel, de (C)oncrete serie geeft een beton uiterlijk. Beide zijn verkrijgbaar in acht ton-sur-ton kleuren: van industriële grijs- en bruintinten tot blauw/groen. De adviesverkoopprijs is € 129,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 32,25 per m²) – exclusief legkosten.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/graphic-project-sdn-tapijtcollectie/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, stroken, beton, bleekbestendig, bleekmiddel, solution dyed, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor, #GraphicProjectSDN

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden