Goodybags bij Schadebo

Donderdag 26 oktober 2017

De voorbereidingen zijn in volle gang voor de huisshow aanstaande maandag (30 oktober) van Schadébo uit 's-Hertogenbosch: de goodybags worden gevuld.
Goodybags bij Schadebo

De goodybags worden gevuld met informatie van leveranciers én leuke en nuttige presentjes. Schadébo belooft dat de inhoud van de tas alleen al een bezoek aan de huisshow waard is! Iedereen is welkom van 10-20 uur in Den Bosch, waarbij Bossche Bollen en andere lekkernijen klaar staan.

Naast de eerder genoemde demonstraties worden veel nieuws getoond. Zoals de presentaties van Artiteq en van Element System uit Duitsland. Mendel van Forest voert een interessante actie en Frank van Unifloor heeft ruimte geclaimd om te demonstreren. Wolter laat zien hoe je snel en gemakkelijk een beschadigde vloer repareert en Nigel van Barth&Co komt met de nieuwste composietvloer.

Aanmelden kan via deze link.




Links

www.artiteq.com
www.barth1873.de
www.element-system.com/en/
www.forestgroup.nl
www.schadebo.nl
www.unifloor.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, gordijn, hor, textielbeurs, project, stoffering, vakkleding, ophang, rails, roede, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, groothandel, grossier, show, huisshow, event, evenement, beurs, tentoonstelling, #schadebo, #forest, #artiteq, #barth1873

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden