Globitas neemt Rockmart en Profeq Professional over

Woensdag 17 november 2021

Familiebedrijven Rockmart en Profeq Professional zijn al ruim drieëndertig jaar actief als retailer en groothandel in kantoormeubelen en bedrijfsinventaris. De overname door Globitas geeft volgens de investeerder een sterke impuls aan de groeiambities van Rockmart en Profeq Professional.
Globitas neemt Rockmart en Profeq Professional over

Met de nieuwe aandeelhouder gaan Rockmart en Profeq Professional een nieuwe fase in met focus op hybride werken, innovatie, digitalisering en vernieuwende businessmodellen. Dat meer mensen hybride gaan werken is volgens Globitas geen tijdelijke trend. Kantoren worden anders gebruikt. Het zijn flexibele werkplekken en bovenal een plek om elkaar te ontmoeten. De investeerder denkt dat deze ontwikkelingen e-commerce en nieuwe bedrijfsmodellen stimuleren.

 

Naast nieuwe klantsegmenten in de sectoren als zorg en onderwijs, zal de onderneming zich richten op nieuwe productgroepen als outdoor- en eigen duurzame en design producten. Globitas wil innoveren op het gebied van circulariteit en samenwerken met bestaande spelers in andere sectoren als bijvoorbeeld de zorg, om een complementair productgamma aan te bieden.

 

Investeerder Globitas nam eerder dit jaar interieurketen Casa over.



Links

www.globitas.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, kantoor, woonwinkel, detailhandel, formule, franchise, winkelformule, inkoop, overname, acquisitie, globitas management, webshop, retail, winkel, detailhandel, keten, #rockmart, #profeqprofessional, #casa, #globitas

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden