Gispen opent Gispen Pop-Up Store

Woensdag 25 juni 2014

Tijdens Elle Festival 2014 opent Gispen haar deuren met een pop-up store in het populaire winkelgebied De 9 Straatjes te Amsterdam. Het publiek is welkom bij de opening op vrijdag 27 juni.
Gispen opent Gispen Pop-Up Store

Gispen wil laten zien, horen, voelen, proeven en ruiken waar het voor staat met evenementen en activiteiten. Met het openen van een pop-up store, een tijdelijke winkel die net zo snel verschijnt als verdwijnt, laat Gispen zien vooruitstrevend te zijn, niet alleen in design maar ook in presentatie.

 

Gispen kopstukken

Een tijdelijke winkel kan interessant zijn voor een bedrijf dat een nieuw product wil lanceren of een merkbeleving neer wil zetten, maar ook voor een webwinkelier die zijn klanten persoonlijk wil ontmoeten of een bestaande winkelier die graag tijdelijk een extra locatie wil. In de Gispen pop-up store kan de bezoeker kennismaken met Gispen kopstukken, inspiratie opdoen en kleuradvies krijgen, een kijkje achter de schermen nemen tijdens real life productie en genieten van een hapje en een drankje met lokale voedselproducenten. 

 

Opening

De opening van de Gispen Pop-Up Store vindt plaats op vrijdag 27 juni om 16.00 uur in de Oude Spiegelstraat 6 in Amsterdam. 



Links

www.gispen.nl
www.store.gispen.nl

Tags

pop-up store, meubel, wonen, werken, interieur

Gerelateerd nieuws
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder
Baan: Icons deel twee
Deze maand presenteert de Nederlandse designmeubelfabrikant Baan de tweede collectie van Icon: een exclusieve serie meubelen geïnspireerd op de populaire Japans-Scandinavische woonstijl, ook wel bekend als ‘Japandi’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden