Gerflor koopt DLW linoleum

Donderdag 08 februari 2018

Eergisteren heeft Gerflor een overeenkomst gesloten om de linoleum-activiteiten van DLW over te nemen. De daadwerkelijke overdracht wordt in maart verwacht.
Gerflor koopt DLW linoleum

Bij de overname is ook de linoleum-fabriek van DLW in het Duitse Delmenhorst inbegrepen, alsook een deel van de verkoop- en serviceafdeling. Het van origine Duitse DLW was na een faillissement sinds 2015 in Nederlandse handen.

Gerfor is vooal bekend van het homogene vinyllabel Mipolam. Het bedrijf werkt al langer samen met DLW. In Frankrijk voerde het reeds sinds 2011 DLW’s linoleum producten: Marmorette, Colorette, Uni Walton, Lino Art, Granette, Korkment en Linodur. In 2015 werd daar nog een nieuw type linoleum aan toegevoegd: Naturecore . De vloeren van Gerflor worden in de Benelux onder meer geleverd door Headlam.

Bertrand Chammas, ceo van Gerflor, stelt dat deze overname niet alleen voor continuïteit van de linoleum-activiteit van DLW zorgt, maar ook groei op lange termijn kan genereren. Prioriteit in de komende maanden is om klanten, distributeurs, installateurs en voorschrijvers duidelijk te maken dat de oplossingen van DLW blijven bestaan.

 



Links

www.dlw.eu
www.gerflor.nl
www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, vloer, linoleum, vinyl, pvc, naaldvilt, stoffering, vloerbedekking, overname, koop, merger, acquisition, fusie, samen, samenwerking, #mipolam, #gerflor, #headlam

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden