Geluidspanelen ervaren bij Heditex

Dinsdag 15 juli 2025

Heditex heeft in de showroom een nieuwe presentatie ontwikkeld van de Acoustic Sense panelen uit de Meister-collectie.
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
Geluidspanelen ervaren bij Heditex Geluidspanelen ervaren bij Heditex

In de vernieuwde showroom van Heditex in Vlaardingen is de nieuwe Acoustic Sense collectie van Meister op een verrassende manier toegepast, zodat je de panelen niet alleen ziet, maar ook echt ervaart.

Naast de nieuwe displays, een overzichtelijke kast en een draaibare collectie/handwaaier,is er een pilaar bekleed met een combinatie van verschillende kleuren en patronen uit de collectie. Zo krijgt de bezoeker direct een indruk van hoe je met deze panelen sfeer, diepte en akoestiek aan een ruimte kunt toevoegen.

Een echte blikvanger is de Acoustic Sense Bold. Deze variant met brede lamellen geeft de showroom een krachtige en unieke uitstraling een mooi voorbeeld van wat dit product ook in andere ruimtes kan betekenen.

Deze toepassing is bedoeld als inspiratie: een creatieve manier om een showroom of winkelruimte functioneel en visueel sterker te maken. Gepresenteerd worden de collecties van Acoustic Sense in vier lijnen: authentic, style, bold en wood. Deze zijn allemaal geluidsdempend en strak en tevens snel en eenvoudig te monteren.

 

Bezoekers zijn welkom in de showroom.



Links

www.heditex.com
www.meister.com/nl

Tags

nieuws, interieur, showroom, aanpassing, vernieuwing, presentatie, wandpanelen, vloeren, laminaatvloeren, pvcvloeren, ervaring, sfeer, diepte, akoestiek, bezoeker, product, ruimte, inspiratie, creativiteit, winkelruimte, functioneel, visueel, versterking, geluidsdempend, montage, strak, #heditex, #acousticsense, #meister

Gerelateerd nieuws
 
Verkooppunt voor Wehkamp collectie
lees verder
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
 
Groei omzet retail april 2026
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden