Gärsnäs brengt genaaid hout

Maandag 29 februari 2016

Het duo Färg & Blanche ontwierp voor de Zweedse fabrikant Gärsnäs de bank en fauteuil Julius waarbij het hout genaaid is.
Gärsnäs brengt genaaid hout
Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout Gärsnäs brengt genaaid hout

Deze Julius is gemaakt met behulp van de revolutionaire 'Wood tailoring'-techniek waarbij het meubilair is aan elkaar genaaid: de bekleding en opvulling is vastgenaaid aan de houten buitenschaal waarbij gedetailleerde doorgaande stiksels in de rugleuning en zitting te zien zijn. Hierdoor hoeft bij de productie van de stoel ook geen lijm gebruikt te worden.

Gärsnäs introduceerde overigens recent nog een aantal andere nieuwe ontwerpen, zoals de Hedwig van David Ericsson (foto 4), Day Lite en Day High van Pierre Sindre (foto 5) en een uitbreiding van de Pop-serie smen met Patrik Bengtsson (foto 6).

Overigens publiceert de fabrikant nog geen vertegenwoordiging in de Benelux.

 



Links

www.garsnas.se/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, draaifauteuil, draaistoel, fauteuil, stoel, lounge, bank, woonkamer, design

Gerelateerd nieuws
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Duurzame stof van Umage
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden