Forinn verdeelt Expona Domestic

Maandag 27 oktober 2014

Forinn heeft recent de PVC-vloeren van Expona Domestic aan haar assortiment toegevoegd. 'Het is de nummer 1 op het gebied van PVC-vloeren in Duitsland', aldus de groothandel.
Forinn verdeelt Expona Domestic

In totaal bestaat de collectie van Expona Domestic uit vijftig tegel- en houtdecors. 'De vloeren worden geproduceerd volgens de hoogste standaard die er bestaat voor PVC-vloerbedekking. Daarom heeft het merk zijn marktpositie in Duitsland weten te verwerven.'

 

De vloeren dragen veel certificaten, omdat ze zijn gemaakt van ftalaatvrije en biologische weekmakers, zo geeft Forinn aan. Bovendien zijn ze honderd procent recyclebaar en herbruikbaar. 

 



Links

www.forinn.nl

Tags

vloer, vloerbedekking pvc-vloer, pvc, tegeldecor, houtdecor, pvc-vloerbedekking, ftalaatvrij, recyclebaar, herbruikbaar

Gerelateerd nieuws
Vloeren van Stanley
Het bekende gereedschapsmerk Stanley® kiest voor samenwerking met Area Floors en I4f voor de introductie van een collectie PVC klikvloeren.
lees verder
 
Riverevents vaart langs steden
lees verder
FFD wordt EFD
Flanders Flooring Days gaat vanaf 2028 verder als European Flooring Days. De nieuwe naam weerspiegelt de internationale schaal die het event de voorbije vijf edities heeft opgebouwd, met Vlaanderen als vaste thuisbasis.
lees verder
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden