Forinn succes op RTL7

Zaterdag 03 januari 2015

Forinn heeft er een: de Succes Award! Winnaar in de branche "Groothandel in vloeren en raamdecoratie". Zeer binnenkort op TV.
Forinn succes op RTL7
Forinn succes op RTL7 Forinn succes op RTL7

"Het jaar 2015 begint goed voor ons," zo meldt het trotse bedrijf uit Asten. Op 29 december is RTL 7 langs geweest bij het bedrijf om opnames te maken en is directeur Richard Bosveld geïnterviewd. Het wordt uitgezonden op zondag 4 januari of zaterdag 10 januari om 13:00 uur tijdens het programma de Succesfactor.

 



Links

www.forinn.nl
www.desuccesfactor.com
http://www.rtlxl.nl/#!/de-succesfactor-265034/23691cf9-b172-3f45-a691-7b24084607a6
http://www.rtlxl.nl/#!/de-succesfactor-265034/20f6c8a1-d8ba-328e-a089-0100104845af

Tags

award, prijs, forinn, rtl, rtl7, rtl 7, de succes award, tv, televisie, genomineerd, nominatie, groothandel, vloer, vloerbedekking, raamdecoratie, raam, fournituren

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden