Forbo presenteert nieuwe Eternal

Dinsdag 14 april 2015

Forbo Flooring presenteert een voorproefje van haar nieuwe Eternal collectie vanaf vandaag in Milaan. Daartoe heeft de vloerproducent samen met designers Jelle Visser, Geke Lensink en meubelfabrikant eQ+ een presentatie ingericht.
Forbo presenteert nieuwe Eternal
Forbo presenteert nieuwe Eternal Forbo presenteert nieuwe Eternal Forbo presenteert nieuwe Eternal Forbo presenteert nieuwe Eternal

In de presentatie van circa honderd vierkante meter vloeien de collecties als vanzelf in elkaar over. De nieuwe Eternal collectie omvat onder andere digitaal geprint vinyl bestaande uit fraaie geodes (binnenkant van een kristalbol) en een regenbooginspiratie.

U vindt Forbo van 14 tot en met 19 april op de Via del Carmine 11 in de historische wijk Brera in Milaan. Vragen over Eternal in Milaan: contact.milano@forbo.com.

Naast Eternal laat Forbo hier ook haar nieuwe Marmoleum Modular collectie zien, die uitnodigt tot spelen en inspireert. Dat alles wordt gepresenteerd in combinatie met de nieuwe stoelen van eQ+ (de Alumni Collection), de lichtobjecten van Jesse Visser en de tafels en andere interieurproducten van Geke Lensink.

Los van deze Milanese presentatie organiseert Forbo Flooring een ontwerpwedstrijd rondom de introductie van de nieuwe collectie Marmoleum Modular. Iedereen wordt uitgenodigd mee te doen en een ontwerp te maken met het linoleumproduct, dat vanwege haar modulaire karakter, vier basisdessins, 61 kleuren en zes tegelformaten eindeloos veel designmogelijkheden kent.

Het mooiste ontwerp wordt opgenomen in de officiële Marmoleum Modular collectie en natuurlijk wordt de vloer (tot honderd vierkante meter) gratis gelegd bij de winnaar/winnares. Kijk voor de actievoorwaarden, stalen, kleuren en tegelmaten op www.forbo-ontwerpwedstrijd.nl.
Inzenden kan tot 1 juni 2015.



Links

www.forbo-flooring.be
www.forbo-flooring.nl
www.forbo-ontwerpwedstrijd.nl
www.eqplus.nl
ww.jessevisser.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, pvc, lvt, vinyl, linoleum, project, kantoor, vloer, Eternal, meubel, tafel, stoel, bureaustoel, licht, verlichting, lamp, hanglamp, Milaan, beurs, show

Gerelateerd nieuws
 
De kroonluchter: nieuwe stijl
lees verder
Veel nieuwe activiteiten op HoutPro+
De HoutPro+ beurs wordt elke 3 jaar georganiseerd. In 2025 vind deze weer plaats en voor deze editie worden aantal nieuwe activiteiten gepresenteerd.
lees verder
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden