Forbo presenteert nieuwe Eternal

Dinsdag 14 april 2015

Forbo Flooring presenteert een voorproefje van haar nieuwe Eternal collectie vanaf vandaag in Milaan. Daartoe heeft de vloerproducent samen met designers Jelle Visser, Geke Lensink en meubelfabrikant eQ+ een presentatie ingericht.
Forbo presenteert nieuwe Eternal
Forbo presenteert nieuwe Eternal Forbo presenteert nieuwe Eternal Forbo presenteert nieuwe Eternal Forbo presenteert nieuwe Eternal

In de presentatie van circa honderd vierkante meter vloeien de collecties als vanzelf in elkaar over. De nieuwe Eternal collectie omvat onder andere digitaal geprint vinyl bestaande uit fraaie geodes (binnenkant van een kristalbol) en een regenbooginspiratie.

U vindt Forbo van 14 tot en met 19 april op de Via del Carmine 11 in de historische wijk Brera in Milaan. Vragen over Eternal in Milaan: contact.milano@forbo.com.

Naast Eternal laat Forbo hier ook haar nieuwe Marmoleum Modular collectie zien, die uitnodigt tot spelen en inspireert. Dat alles wordt gepresenteerd in combinatie met de nieuwe stoelen van eQ+ (de Alumni Collection), de lichtobjecten van Jesse Visser en de tafels en andere interieurproducten van Geke Lensink.

Los van deze Milanese presentatie organiseert Forbo Flooring een ontwerpwedstrijd rondom de introductie van de nieuwe collectie Marmoleum Modular. Iedereen wordt uitgenodigd mee te doen en een ontwerp te maken met het linoleumproduct, dat vanwege haar modulaire karakter, vier basisdessins, 61 kleuren en zes tegelformaten eindeloos veel designmogelijkheden kent.

Het mooiste ontwerp wordt opgenomen in de officiële Marmoleum Modular collectie en natuurlijk wordt de vloer (tot honderd vierkante meter) gratis gelegd bij de winnaar/winnares. Kijk voor de actievoorwaarden, stalen, kleuren en tegelmaten op www.forbo-ontwerpwedstrijd.nl.
Inzenden kan tot 1 juni 2015.



Links

www.forbo-flooring.be
www.forbo-flooring.nl
www.forbo-ontwerpwedstrijd.nl
www.eqplus.nl
ww.jessevisser.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, pvc, lvt, vinyl, linoleum, project, kantoor, vloer, Eternal, meubel, tafel, stoel, bureaustoel, licht, verlichting, lamp, hanglamp, Milaan, beurs, show

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden