Forbo met twee stands op Woonbeurs

Donderdag 07 augustus 2014

Forbo Flooring zal met twee stands aanwezig zijn op de Woonbeurs, die van 30 september tot en met 5 oktober plaatsvindt in de Rai Amsterdam.
Forbo met twee stands op Woonbeurs

'In hal 10 presenteren we Novilon pvc-stroken en -banen en is er aandacht voor onze Marmoleum-collecties Selected by Piet Boon (foto) en de Thuis Selectie.' Bovendien maakt Forbo ook dit jaar weer onderdeel uit van '3x anders', een samenwerking tussen de vijf woonmerken Eijffinger, Novilon/Marmoleum, Luxaflex, Desso Home en vtwonen. 'We willen mensen inspireren op interieurgebied. Daartoe wordt één en dezelfde woonruimte drie keer in een andere stijl ingericht.'

Dit is ook te zien in hal 10.

 

 

 

 



Links

www.forbo-flooring.nl

Tags

wonen, interieur, vloer, pvc, marmoleum

Gerelateerd nieuws
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden