Forbo met twee stands op Woonbeurs

Donderdag 07 augustus 2014

Forbo Flooring zal met twee stands aanwezig zijn op de Woonbeurs, die van 30 september tot en met 5 oktober plaatsvindt in de Rai Amsterdam.
Forbo met twee stands op Woonbeurs

'In hal 10 presenteren we Novilon pvc-stroken en -banen en is er aandacht voor onze Marmoleum-collecties Selected by Piet Boon (foto) en de Thuis Selectie.' Bovendien maakt Forbo ook dit jaar weer onderdeel uit van '3x anders', een samenwerking tussen de vijf woonmerken Eijffinger, Novilon/Marmoleum, Luxaflex, Desso Home en vtwonen. 'We willen mensen inspireren op interieurgebied. Daartoe wordt één en dezelfde woonruimte drie keer in een andere stijl ingericht.'

Dit is ook te zien in hal 10.

 

 

 

 



Links

www.forbo-flooring.nl

Tags

wonen, interieur, vloer, pvc, marmoleum

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden