Forbo Eurocol breidt uit met DecoDesign

Vrijdag 29 mei 2020

Met DecoDesign introduceert Forbo Eurocol een nieuw designproduct voor vloer en wand. Een innovatieve en decoratieve afwerking, op basis van een watergedragen acrylaatcoating die wordt opgespoten met SprayCoat.
Forbo Eurocol breidt uit met DecoDesign

DecoDesign is de nieuwe toevoeging aan de lijn van Eurocol surface finishing-producten voor vloeren en wanden. Naast het bestaande productaanbod voor het verlijmen en voegen van tegels en het installeren van vloerbedekkingen. DecoDesign is volgens Eurocol een aantrekkelijk product voor de professionele projectinrichter.

 

Het nieuwe product wordt aangebracht op vlakke vloeren en wanden, die eerst worden geëgaliseerd. De basiscoating, 330 ColourCoat, leverbaar in acht basiskleuren, wordt aangebracht met een vachtroller. Na droging van deze eerste laag kan de tweede er direct overheen. Vervolgens wordt de coating opgespoten met 331 SprayCoat. Met deze 'pixelspray' verkrijgbaar in drie kleuren, wordt het dessin aangebracht. In combinatie met de acht basiskleuren kan de klant kiezen uit veertien dessincombinaties. De finishing touch is een 2-componentenlaklaag. Op de vloer zijn twee lagen nodig, op de wand een. De tweede laag op de vloer kan direct op dag twee worden aangebracht. Op deze manier is een project na ruim één werkdag voltooid.



Links

www.eurocol.com
www.eurocol.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, hotel, vloer, vloerbedekking, egalisatie, lijm, egaliseren, vlak, bekleding, bekleden, stoffering, stofferen, stoffeerder, leggen, plaatsen, #eurocol, #eurocol, #decodesign

Gerelateerd nieuws
Volero breidt uit naar het zuiden
Vloerkledenspecialist Volero opent nieuwe showroom op Meubelplein Ekkersrijt in Son en Breugel.
lees verder
Vakmanschap in de schijnwerpers
Het Nederlands Kampioenschappen Woning- en Projectstofferen kende een succesvolle editie met een groot aantal deelnemers. Er werd vakwerk afgeleverd met een terechte winnaar.
lees verder
Ikea opent kleine winkels
Ikea bevestigt dat het plannen heeft om een aantal kleine stadswinkels te gaan openen in Nederland. De eerste moet halverwege volgend jaar openen.
lees verder
 
Volle beursvloer in Nieuwegein
lees verder
Schouten wint Coretec wedstrijd
Tijdens het lopende interieurvalevent Incoda 2026 in Gorinchem organiseerde het bekende vloerenmerk Coretec op maandag de 'Installer of the year' wedstrijd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden