Forbo doet het licht uit

Vrijdag 27 maart 2015

Forbo Flooring doet morgen mee aan Earth Hour. Een uur lang zal er geen licht branden in de Forbo-fabriek in Assendelft.
Forbo doet het licht uit

Volgens directeur operations Jelle van der Zwaan sluit Earth Hour perfect aan bij Forbo's nieuwe programma 'Green Walk'. 'Dat is ons interne programma waarin we als werknemers allemaal een steentje bijdragen aan duurzaameid en een leefbare wereld.'

Earth Hour is een bewustwordingsactie van het Wereld Natuur Fonds. Door een uur lang het licht uit te doen, wil het de aandacht vestigen op het milieu en een leefbare wereld.



Links

www.forbo-flooring.nl
www.wnf.nl/nl/earth_hour/over_earth_hour

Tags

vloer, vloerbedekking, forbo-fabriek, forbo flooring, earth hour, green walk, duurzaamheid, milieu, wereld natuur fonds

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden