Fonq en Naduvi verkocht

Donderdag 21 mei 2026

De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
Fonq en Naduvi verkocht

De merknaam Fonq is samen met de website verkocht aan één partij, die het platform voortzet. Per 21 mei dragen de curatoren de website over aan de koper. De voorraad en inventaris van Fonq en zusterbedrijf Naduvi zijn verkocht aan een andere partij.

 

De koper van naam en website is Etrias, een specialist in diverse webshops. De website van Fonq is inmiddels weer actief als webshop voor woonartikelen, waarbij men de marktplaatsfunctie heeft losgelaten. De voorraad en inventaris zijn volgens Twinkle aan een andere partij zijn overgedragen.

 

De curatoren voerden de afgelopen periode gesprekken met meerdere geïnteresseerde partijen. Een woordvoerder van de curatoren was nog niet bereikbaar voor een toelichting.

De verkoop volgt op het faillissement van Fonq.nl en Fonq Groep eerder dit jaar.



Links

www.fonq.nl
www.naduvi.nl

Tags

nieuws, interieur, surseance, uitstel, betaling, online, consumentenmerk, interieuroutlet, webshop, verkoop, partners, woonbranche, interieurmerken, middensegment, lifestyle, positie, woonmarkt, moederbedrijf, inspiratieplatform, management, middelen, faillissement, failliet, overname, overgenomen, verkocht, curator, verslag, verkoop, onderdelen, #fonqgroep, #fonq, #navudi

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Light+Building
Marie Servais heeft de leiding overgenomen van Light+Building. Sinds 1 juli is zij verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de internationale vakbeurs voor verlichting en gebouwtechnologie.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Nieuw merk Tafelzz
lees verder
Licht uit de Andes
Let’s Pause introduceert de nieuwe hanglamp Mikko. De lamp combineert traditioneel Colombiaans vlechtwerk met natuurlijke materialen en is gemaakt in samenwerking met ambachtsman Albeiro Camargo.
lees verder
Groei interieurproducten mei 2026
De consumptie van huishoudens in Nederland groeit met bijna 2% in mei, vooral het volume van duurzame consumptiegoederen neemt toe. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden