Focus op Destination Design

Woensdag 28 augustus 2024

De derde editie van Destination Design van 15–17 september is voor iedereen met een professionele passie voor interieur en design welkom in het Klokgebouw in Eindhoven.
Focus op Destination Design
Focus op Destination Design Focus op Destination Design

Gerenommeerde merken en opkomende talenten presenteren op Destination Design hun nieuwste collecties en baanbrekende ontwerpen. In dit artikel stellen we drie van de bijna vijftig exposanten voor.

Banz Bord
, een toonaangevende speler op het gebied van wandmeubels, brengt de nieuwe Gamma-collectie (foto 1) naar Destination Design. De collectie, met opvallende metalen details, geeft een moderne twist aan hun alom bekende lakkasten. Samen met de Alpha, Beta, Cloud en de Jubilee, biedt deze collectie volgens het bedrijf een grote flexibiliteit in vorm, kleur en maatvoering. Hierdoor kunnen klanten hun wandmeubel volledig naar persoonlijke voorkeur en situatie samenstellen.

 

Castelijn, presenteert de Réflexion-collectie (foto 2) in samenwerking met de gerenommeerde ontwerpers Karel Boonzaaijer en Pierre Mazairac. Deze flexibele kastencollectie is geïnspireerd door de eeuwenoude muren van de Incastad Cuzco, waar stenen perfect in elkaar passen. De L-vormige kasten van Réflexion kunnen naadloos met rechthoekige kasten en open nisjes worden gecombineerd, waardoor een scala aan opstellingen mogelijk is. Of het nu gaat om lage dressoirs, hoge kasten of roomdividers, de mogelijkheden zijn eindeloos. De subtiele details, zoals de 5mm dunne randen, geven de kasten volgens het bedrijf een verfijnde uitstraling.

 

CSrugs sloeg de handen ineen met kunstenaar Paul Raats en creëerde een unieke serie wollen wandobjecten (foto 3), die een harmonieuze verbinding tussen wand en vloer tot stand brengen. Raats, bekend om zijn diverse materiaalgebruik, werkt voor het eerst op wol, wat resulteert in kunstwerken met een rijke detaillering en unieke textuur. Deze 3D getufte werken bieden ook akoestische voordelen.

 

Openingstijden, adres en tickets:

→ Zondag 15 September 2024 10:00 - 18:00

→ Maandag 16 September 2024 10:00 - 20:00

→ Dinsdag 17 September 2024 10:00 - 18:00

 

Het Klokgebouw, Eindhoven. Registreer hier en ontvang je digitale toegangsticket (verplicht).



Links

www.destinationdesign.nl
www.klokgebouw.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, netwerk, bijeenkomst, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, #destinationdesign, #Artifort, #Atelier Artiforte, #Aventura, #Banz Bord, #BEEK Collection, #BENSEN, #Borek Parasols Outdoor furniture, #BreesNew World, #BRETZ, #Castelijn, #CSRugs, #DutchOriginals, #Freifrau, #Gealux, #Gelderland, #Harvink, #HofstedeRaanhuis, #HollandsLicht, #ig_nore, #ijcoon, #JaccoMarisDesign, #JOLI, #JORI, #KFF, #Kristensen&Kristensen, #LABELVandenBerg, #Leolux, #Longbarn, #Metaform, #Millenerpoort, #MolinariDesign, #Montis, #Max&LuukParasols, #ŘDE Design, #Papadatos, #OutdoorfurnitureYoi, #Perletta, #Pilat&Pilat, #Pode, #QLIV, #RietveldOriginals, #Rodam, #Saunaco, #SCHRAMM, #Skovby, #SLOWWOOD, #solpuri, #Spectrum, #Unli Studio, #Van Besouw, #WERTHER, #klokgebouw

Gerelateerd nieuws
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden