Flokk acquireert in US

Woensdag 04 december 2019

De Noorse specialist in kantoormeubilair en akoestische oplossingen, neemt de bureaustoelproducent 9to5 Seating over om zijn positie op de Amerikaanse markt versterken.
Flokk acquireert in US

De Flokk Group nam de afgelopen jaren al diverse bedrijven over, zoals Malmstolen en Offecct (Zweden), BMA Ergonomics (Benelux), Giroflex (Zwitserland) en Profim (Polen). Daarnaast is het onder meer bekend van het Noorse Håg en het Zweedse RH. Flokk genereert een omzet van ruim € 300 miljoen en heeft 2.300 medewerkers.

Met de overname van bureaustoelfabrikant 9to5 Seating heeft Flokk nu dus ook voet aan wal op 's werelds grootste markt voor bureaustoelen met een jaarlijkse omzet van meer dan € 4,36 miljard. Flokk heeft in de Benelux een kantoor in Rotterdam.

Lars Røiri, CEO van Flokk: 'Met een netwerk van meer dan 1.000 gespecialiseerde dealers en ongeveer 300 werknemers in haar kantoren in Los Angeles en Guangdong (China) heeft 9to5 Seating de ideale mogelijkheden om het merk in de toekomst consequent verder te ontwikkelen.' Dara Mir, CEO van 9to5 Seating, blijft aan als CEO en houdt een minderheidsaandeel in het bedrijf.




Links

nl.flokk.com
www.9to5seating.com
www.bma-ergonomics.com
www.flokk.com
www.giroflex.be
www.giroflex.com
www.malmstolen.se
www.offecct.se
www.profim.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, akoestiek, akoestisch, bureaustoel, bureau, werkplek, acquisitie, acquireren, koop, verkoop, overname, fusie, export, expansie, #9to5seating, #bmaergonomics, #flokk, #bma, #giroflex, #malmstolen, #offecct, #profim, #hag

Gerelateerd nieuws
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Nieuwe vakevents dichterbij
De twee nieuwe vakevents voor de retailbranche van de Trade Mart Utrecht, Jewels & Luxury en Kitchen & Design Days 2026, komen er aan. Maar eerst nog de najaarseditie van de Retailbeurs .
lees verder
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden