Flexa visualizer app

Dinsdag 23 december 2014

Sikkens introduceerde recent de opvolger van de 4041 kleurenwaaier: het Sikkens 5051 Color Concept. Waaronder een Flexa Visualizer app, een leuke gadget zowel voor de professional als de consument.
Flexa visualizer app

De Sikkens Visualizer app biedt de mogelijkheid om met smartphone of tablet in realtime het effect van een nieuwe kleur in het interieur te bekijken. Deze app werkt op basis van Augmented Reality Technology, waardoor met één tik op het scherm de muren ingekleurd worden met alle kleuren uit het Sikkens 5051 Color Concept en de andere Sikkens kleurcollecties. 

 

Kleurnavigatie 

De nieuwe Sikkens 5051 Color Concept kleurenwaaier biedt oneindig veel mogelijkheden in kleurencomposities en vormt de basis voor verschillende kleurentools. De waaier bevat in totaal 2079 kleuren. Aan de ruim 800 populairste kleuren uit de Sikkens 4041 waaier zijn meer dan 1200 nieuwe kleuren toegevoegd. De kleurenwaaier is opgesplitst in drie aparte secties met voorin de wittinten, het middengedeelte bestaat uit bijna 1400 kleuren ingedeeld naar 8 kleurgroepen en achterin de waaier een ruime selectie van neutrale en vergrijsde tinten. De kleurnavigatie is vergemakkelijkt door 7 grote kleurstalen per pagina die van licht naar donker gerangschikt zijn. De Sikkens 5051 Color Concept kleurenwaaier is verkrijgbaar via de Sikkens Service Centra of tijdelijk via de actiepagina www.sikkens.nl/actie5051. De prijs van de waaier is normaal € 47, maar tot het eind van dit jaar € 19,95.

 

Sikkens maakt deel uit van AkzoNobel, de grootse verf- en coatingleverancier ter wereld. 



Links

www.sikkens.nl
https://itunes.apple.com/nl/app/sikkens-nl/id668589182?mt=8
http://www.sikkens.nl/kleur/kleurtools_en_services

Tags

kleur, kleurenwaaier, Sikkens, Akzo Nobel, Flexa, wonen, interieur, gadget, kleurgroep, kleurnavigatie,verf, coating

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden