Fleur bij De Witte Lietaer

Vrijdag 31 januari 2020

Het voorjaar is begonnen bij huislinnenproducent De Witte Lietaer. Het nieuwe fleurige bedlinnen sprankelt van de lente.
Fleur bij De Witte Lietaer

Het nieuwe dekbedovertrek Fleur van De Witte Lietaer (DWL), afgelopen november nog te vinden op de Meubelbeurs Brussel, schetst het ontluikende voorjaar in okergoud met purperen bloemetjes. De achterzijde van het overtrek heeft een diepe taupekleur die mooi combineert met de voorzijde.

Dekbedovertrek Fleur is gemaakt van 100% katoen-satijn, volgens DWL een kwalitatief uitstekend materiaal met een luxe uitstraling: extra zacht, soepel en comfortabel. De stof is tevens goed ademend en vochtabsorberend.

Dankzij de dubbelzijdige afwerking kun je het bed ook taupekleurig opdekken: de bloemetjes op de terugslag zorgen dan voor een subtiele toets. Het dekbedovertrek is voorzien van een extra brede flessenhalssluiting waardoor ook het uiteinde van het matras onder het mooie design verdwijnt. Het bedlinnen wordt in verschillende afmetingen geleverd, inclusief kussenslopen met tweezijdige afwerking.

Het dekbedovertrek (240 x 220 cm) inclusief twee kussenslopen is verkrijgbaar in interieurwinkels en webshops. Winkeladviesprijs € 129,95. Samenstelling 100% gekamd katoen/satijn, 200 draden per inch², 120 g/m².



Links

www.dwl.be
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, bedtextiel, flanel, textiel, linnen, ledikant, dekbed, overtrek, dekbedovertrek, hoes, laken, quilt, bedmode, badmode, badjas, strandlaken, handdoek, detail, retail, winkel, outlet, showroom, webwinkel, online, nachtrust, #dwl, #dewittelietaer, #wittelietaer, #meubelbeursbrussel, #mbb2019, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden