Flagship Store in Maastricht geopend

Vrijdag 04 april 2014

Op donderdag 3 april is de Rivičra Maison Flagship Store in Maastricht geopend. De feestelijke opening werd verricht door wethouder Aarts van Maastricht en Henk Teunissen, CEO/founder Rivičra Maison.
Flagship Store in Maastricht geopend

De nieuwe Rivièra Maison Flagship Store is gevestigd in het centrum van Maastricht in een pand van 1.100 vierkante meter, verdeeld over vier etages. Vier dagen lang wordt de opening in Maastricht groots gevierd met live muziek en versnaperingen. Tot en met 6 april profiteren klanten van speciale acties, korting op meubels, accessoires en give aways.



Links

www.rivieramaisonwebsite.nl

Tags

interieur, woonaccessoires, woninginrichting, wonen

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Groei omzet woonretail Q2 2026
Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in in het tweede kwartaaal (Q2) ruim 3% meer omzet in de Nederlandse detailhandel, waarbij vooral de non-food sector (waaronder woninginrichting) het sterkste groeit.
lees verder
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geďsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden