Fiets voor Budget Floorstore

Zaterdag 01 augustus 2015

Budget Floorstore Amsterdam heeft een racefiets gewonnen. Deze actie rondom de Tour de France werd uitgereikt door de PPC.
Fiets voor Budget Floorstore

Voormalig directeur Drees Klaassen van de PPC (Plinten & Profielen Centrale) reikte de prijs uit: een racefiets, de met Shimano Ultegra uitgeruste Specialized Allez Expert ter waarde van ruim € 2.000! Deze heeft een aluminium frame met een carbon voorvork en crankstel. Ivo Zwanenburg nam deze namens Budget Floorstore Amsterdam - het bedrijf heeft ook een vestiging in Almere - in ontvangst.

Daarnaast werden 3 wielrenoutfits gewonnen door Melvin Dorresteijn van Vloooer uit Houten, Piet Bakker van het Enkhuyzer Parkethuys uit Enkhuizen en de heer J.J. Philibert van Middelkoop Culemborg te Culemborg.

In de Tour de France reed de Etixx-QuickStep-ploeg mee en dat wilde het bedrijf onder de aandacht brengen. QuickStep-vloeren worden naast de PPC ook geleverd door o.m. Peitsman en Lethem Vergeer.



Links

www.budgetfloorstore.nl
www.enkhuyzerparkethuys.nl
www.lethem.nl
www.middelkoop.nl
www.peitsman.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.vloooer.nl
www.unilin.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, plinten, profielen, Tour de France, QuickStep, Unilin, racefiets, fiets, prijs, winnaar

Gerelateerd nieuws
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden